Jdi na obsah Jdi na menu
 


REDAKCE 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TRT clinics OR

(Everettasync, 6. 7. 2022 13:25)

Over the past week or so, I’ve highlighted why partnering with (company name) is
vital to helping your clients achieve their fitness goals.
This is the last email I will be sending, and I do not want you to miss out on this
unique opportunity.
The possibilities are endless when you have access to...
- Customizable supplements that lock in fast results
- Bulk and cut cycles that help build lean muscle in the quickest time
- Giveaway contests and expert advice
- Plus much more
Helping clients boost their confidence levels, look younger, and feel great can be
difficult.
This is where (company name) is here to help.
If you’re interested in partnering with us today, reply to this email for more
information.
What have you got to lose?
I look forward to chat with you on Skype: live:.cid.dd011cd72dfb0a08 or Whatsapp: https://tinyurl.com/whatsapp-textRHzs43hgndIpuiSy

Ach, olympiáda

(Lotus, 4. 2. 2022 15:17)

Zase začíná svátek mládí, krásy, sportovního zápolení a setkání úžasných a hlavně zdravých lidí všech kontinentů. Někteří se budou i blíže poznávat mimo sportovní haly a areály, tudíž jim pořadatelé vložili do nočních stolků na pokojích, jako roztomilé překvapení, sadu prezervativů. Tento rituál, který se opakuje již po mnoho čtyřletí, se mi vždy velmi líbil, hlavně v mladších letech jsem dokonce toužil zapojit se do takovéhoto mezinárodního soutěžení, věda, že v žádné jiné disciplíně jsem se nemohl kvalifikovat.
Že z takového balábile vzniknou vztahy, problémy a dokonce manželství je jasné. Jsou však případy, kdy již dlouholetí manželé jedou reprezentovat. Je nepochopitelné, že muž tvoří sportovní dvojici s vlastní manželkou, stejně tak, že třeba prodávají ve stejném obchodě, učí ve stejné škole atd. Jsou dokonce takoví hazardéři, kteří spolu jezdí na dovolené, jako by jim nestačilo, že celoročně sdílejí společnou domácnost. Na tento hrůzný úkaz mne přivedla česká curlingová manželská dvojice. Shodou, ale opravdu, nešťastných okolností jsem viděl několik hodů. Curlingová manželka, nejenže na muže řvala jako kráva, aby zametl, snad pod koberec-vtip, kámen, který sama zkurvila, ale ještě následně novinářům vykládala, jak ten hod byl obtížný. Věřte, že nebyl, bezruký by to trefil lépe! Navíc, její chyby, ale neomluvitelné, jsem jen já, laik, viděl tak čtyři. Z prožitého usuzuji, že ten soudruh manžel se domů musí vrátit rozvedený. Nebo lépe, jako vdovec. A vrah!

Název-nic lepšího mne nenapadlo než mrdání v hlavě

(Lotus, 18. 1. 2022 16:34)

V tom již dvouletém covidovém bezčasí, kdy se prakticky ke všemu vyjadřuje téměř každý kdo má do prdele díru, jsem v zájmu zachování vlastní integrity a duševního zdraví logicky přestal sledovat a vnímat všechny ty samozvané odborníky, uplacené fanatiky, lháře a falešné proroky. Nedávno mě však zaujal výrok, sršící nevšední hloupostí a svědčící o naprosté pomatenosti autorově. Respektive autorčině, neb jej pronesla tenistka a léčitelka v jedné osobě, s. Strýcová, která „nemůže pochopit, že se Djokovič nenechá očkovat, když je zdravý.“ Nelenil jsem a dotázal se jí, zda to myslí vážně, nebo jí zase jen mrdá v hlavě? Ujistila mě, že je z mrdání vyléčena a věc myslí naprosto vážně. Z toho jsem i s pomocí oblíbeného autora usoudil, aniž jsem ji musel nechat prohlédnout soudními lékaři, že je sice blbá, ale může zastávat jakoukoli státní službu. A vzhledem k tomu, že se její duševní schopnosti blíží úrovni s. Pekarové-Adamové mne napadlo, zda by ji nechtěla dělat poradkyni pro (via tenis) sport a (via to mrdání v hlavě) sex, vědu a výzkum. Nadšeně souhlasila, takže zbývalo jediné – zeptat se samotné soudružky předsedkyně. Napsal jsem ji v této záležitosti list, který jsem uvedl přiznáním a omluvou za svůj původní názor, že teprve až s. Miroslava Němcová skončí v díře, bude ona nejblbější političkou v zemi. Po jejím projevu vůči Orbánovi tady Němcová může klidně existovat dalších sto let s nepatrnou nadějí, že by se mohla vrátit do čela. Bohužel neobdržel jsem dosud odpověď. Čekám tedy netrpělivě se Strýcovou. Ta je sice vyléčena, ale pozor, může mě opíchat jinak. Není čas lámat si hlavu kdo je kdo. Zdravý nemocný. Poquelin, Moliere. Dvě dávky! A už se blíží třetí! Tečka. Tečka?

Nový rok. Šťastný, nevím, ale veselý určitě!

(Lotus, 4. 1. 2022 15:53)

Jdu nakoupit do Billy a jak zaparkovávám Koďouska tak mu říkám, že už jsou to snad dva roky, co nikoli on, ale já musím nosit náhubek. A při vědomí toho, že ten polyblb Fiala a ministr nemocnic a válek slibovali změnu, si tu roušku neberu. Nakoupil jsem těch pár věcí, které jsem potřeboval, nikdo mně nic neřekl. Přicházím k pokladnám, jsou dvě otevřené a jako vždy volím špatně. Ne, dnes nehraje roli délka fronty, resp. doba čekání, ale osoba. Přede mnou orouškovaná ženština vykládá najednou 2 věci - na pás zboží a zároveň, tak jemně do vzduchu, necíleně, leč tak abych to slyšel: „A roušku nemáme, hygienické předpisy nedodržujeme!“
Povídám medově: „To už bylo novou vládou zrušeno!“
„Nic nebylo zrušeno!“
„Víte hovno, jste sto let za vopicema!“
„No dovolte, já?“ Ohrne spodní pysk přesně jako nějaký šimpanz nebo jiný její příbuzný a pokračuje: „Ostatně s lidmi jako vy se nemá cenu vůbec bavit!“
„Správně, jděte do prdele!“
Pokladní se smála tak, že mi zapomněla namarkovat mléko.
Proč jsem si jen místo něho nevzal Jamesona?

Jízdní řád GP

(Ken, 28. 10. 2021 21:07)

1.GP = 2.11. = Austrálie / Melbourne = Renault / Dráb - MJČ
2.GP = 16.11. = San Marino / Imola = Mercedes / Hampl
3.GP = 30.11. = Belgie / Spa = Williams / Hercík
4.GP = ? 14.12. ? = Švýcarsko / Dijon = Ligier / Vajc
5.GP = 28.12. = JAR / Kyalami = Red Bull / Habr
6.GP = 11.1.2022 = Monaco / Monte Carlo = Ferrari / Bacmanák
7.GP = 25.1. = Francie / Dijon = McLaren / Flégl
8.GP = 8.2. = Anglie / Silverstone = Lotus / Rais
9.GP = 22.2. = Centrální / Liberec = McLaren / Flégl
10.GP = 8.3. =Brazílie / Sao Paulo = Mercedes / Hampl
11.GP = 22.3. = Canada / Montreal = Renault / Dráb
12.GP = 5.4. = Itálie / Monza = Ferrari / Bacmanák
13.GP = 19.4. = Rakousko / Red Bull ring = Williams /Hercík
14.GP = 3.5. = Maďarsko / Hungaroring = Alpine / Miškovský
15.GP = 17.5. = Německo / Hockenheim = Red Bull / Habr
16.GP = 31.5. = USA / Austin = Alpine / Miškovský

Hra jako divadlo, jako fotbal?

(Lotus, 25. 6. 2021 18:15)

Osmifinálové střetnutí Anglie-Německo ve Wembley, v zemi Shakespearově, přináší úchvatné příběhy na křídlech fantazie. Do domácího mužstva těsně před výkopem nominován Lampard, aby se pomstil. Zápas nezná vítěze ani po prodloužení, rozhodnou penalty. Před jejich exekucí posílá trenér na hřiště právě Lamparda. Jelikož velký autor Alžbětinského divadla psal dramata- Lampard penaltu samozřejmě neproměňuje, ale i komedie- trefuje Neuera do držky, který na následky kvácení do bezmozkovny umírá, a FA následně pojmenovává stadion jeho jménem, jakož i tragedie- a mě raní mrtvice!

Ještěže nejsem rasista a chvála češtiny

(Lotus, 13. 6. 2021 14:32)

Když jsem byl před třemi lety na skok v Itálii, kromě mnohých zážitků jsem si přivezl i zajímavou zkušenost, jíž jsem byl, nevím proč, obdarován. Jako důchodce jsem si nemohl vyskakovat, ale s tím jsem neměl problém. V malém, zastrčeném pekařství v Pise jsem zakoupil snad chleba, bagetu, dalamánek, název neznám, však si pamatuji, že tu potravinu prodavač zvážil a ocenil 65 centy. Vysázel jsem mu je na dřevo přesně a udivený pohled toho italského Bočana jej usvědčil z toho, že jednocentové mince uviděl poprvé v životě. Pak jsem pojedl u nějaké fontánky, z té se napil a vydal se někam nedaleko na caffè, protože trattoria, caffetteria voní na každém rohu. Ještě jsem si ani neutřel drobky a vodu z brady a stál u mě žebrající. Černoch. Začal, italsky nerozumím, přešel do angličtiny a já mu celkem slušně řekl, že mu nic nedám. Druhý den ve Florencii mne oslovil žebrák ihned, co jsem vycházel z obrovského hlavního nádraží. Kolem klokotal tisícihlavý dav, leč on si vybraně vybral mě. Přiznávám, že mě to dost překvapilo, méně už, že byl opět černej. Proces byl ukončen rychle, připouštím však, že mnou povrhl, protože se pohotově rozhodl postarat se nějakému cestujícímu o zavazadla. Další den jsem strávil v Boloni, kde mají středověké, ale opravdu vysoké dvě věže (Due Tori, plurál – kdežto nakloněná v Pise, Pendente Tore, singulár – poznámka pro latiníky). Pod těmi věžemi je nevelké vyasfaltované prostranství s lavičkami, věčně plně obsazenými, je tak záhadou, že jsem místo našel. Jen jsem usedl, zpoza jedné věže se vynořil negr. Jen idiot by neuhodl, ke komu půjde. Já však byl připraven. Ve filmu by teď byl střih a pohled do dávné minulosti: jako mladý jsem byl v Selbu v nočním klubu, tuším, že se jmenoval Eden-Bar. A tam mě u baru otravovala jedna černá společnice, no kurva to byla, ať jí koupím pikolo, ten třetinkový předražený šampus, který si tyhle holky vymíchávají maličkým kvedlíkem, aby jim bublinky nelezly do palice, ať jdeme tančit, nebo někam do schodů. Když mi začala sahat na stehno, patrně zjišťovala, jak moc mám naditou peněženku, skončil jsem s němčinou a česky jí povídám – ty bejt ze Senegalu, ne?- Vylítla jak potrefená-Senegal was?- sklouzla jako černá skvrna z barové židličky a vypařila se. Střih do reálu, akce. Negr se dostavil, chtěl little money, a já mu povídám- ty vole, já ti naseru-Prý-for food–Hovno, běž pracovat, jsi silnej jak Lukaku, tak něco dělej- A ten dobytek povídá-Lukaku, he´s very good player- Ty hajzle, televizi máš a žebráš, jdi do prdele!- Čeština je velmi účinná, když se dobře používá!

GP restart

(Ken, 4. 6. 2021 11:15)

3 - GP =Rakousko - Williams / Hercík = 15,6,
4 - GP = Portugalsko - Mercedes / Hampl = 29,6,
5 - GP = Švýcarsko - Ligier / Vajc = 13,7,
6 - GP = Monaco - Mercedes / Hampl 27,7,
7 - GP = Francie - McLaren / Flégl = 10,8,
8 - GP = Anglie - Lotus / Rais =. 24,8,
9 - GP = Itálie - Alfa Romeo / Mihule =. 7,9,
10 - GP = Maďarsko - Ferrari / Bacmanák. =. 21,9,
11 - GP = JAR - Red Bull / Habr. = 5,10,
!!! Setkání Mistrů !!! 7.10. - 10.10.2021 !!! Horo chata !!!
12 - GP = USA - Haas / Šnek. = 7,10,

Následuje : 8.10. Po o = autosalon , 9.10. odpol. 1.GP nového ročníku !!

Secretary Ken

Je jaro, Béďo!

(Lotus, 25. 3. 2021 15:39)

Po strašně dlouhé době konečně teplo se sluníčkem a tak si s Koďouskem užíváme procházky. Pár desítek metrů před námi tlačí kočárek jakási maminka. Má džíny, bundu barvy, kterou nedokážu pojmenovat a na hlavě růžovou kšiltovku, vzadu s otvorem, kterým spadává dlouhý blonďatý cop až k prdýlce, dle níž soudím a vím, že jest to maminka mlaďoučká. Zanedlouho se o tom přesvědčuji, protože dítěti z kočárku vypadl dudlík, bota či hlava a starostlivá vše utírá, učesává. Nedůležité, kdo zastavil dřív, zda pes, který čuchá, nebo já, který čumí. Přesně v moment, kdy jsem si uvědomil, že se naplnila obzírací doba únosnosti, se mě dáma, ale velmi příjemným tónem, zeptala: „Děje se něco?“
„Ale přemejšlím, jak si asi ten vocas strkáte do díry.“
Obdařila mě ale fujtajblovým pohledem, který zjemněl, když si povšimla, jak prstíkem ukazuji k její čepičce a odvětila: „Ženská si vždycky nějak poradí!“
„Ach, rád věřím!“

Šachy GP

(Ken, 16. 1. 2021 11:29)

Největší šachový turnaj GP = Krakonošův pohár 2021
moje představa pravidel :
1 - současně hraje každý s každým dvě partie ( jednou bílé a jednou černé )
2 - spojení hráčů pro poslání svých tahů = pomocí " Whate App "
3 - čas na tah jsem zatím neřešil ( třeba do tří dnů = času máme dost
4 - nejlepší dva v turnaji si zahrají finále na Setkání Mistrů !!

Re: Šachy GP

(Lotus, 17. 1. 2021 10:58)

nemám whatsapp, tak hezkou zábavu přeju!

Re: Re: Šachy GP

(Ken, 18. 1. 2021 13:15)

Tak se to potěší jinak

nová termínová listina

(Ken, 30. 11. 2020 14:01)

1 = 8.12
2 = 15.12.
3 = 29.12.2020
4 = 5.1.2021
5 = 12.1.
6 = 19.1.
7 = 26.1.
8 = 2.2.
9 = 9.2.
10 = 16.2.
11 = 23.2.
12 = 2.3.
13 = 16.3.
14 = 30.3.
15 = 13.4.
16 = 20.4.
17 = 27.4.
18 = 11.5.
snad to tak dopadne !??!

GP - Bod za nejrychlejší kolo

(Lotus, 29. 10. 2020 14:57)

Neopustila mne myšlenka na ohodnocení nejrychlejšího kola 1 bodem.
Z toho vycházejme. Z toho vycházejme. Z čeho?
Aby procedura nezdržovala závod, nebo jen nepatrně a z náležitostí, které se stejně zapisují. To jest kromě jiného průjezd a PITSTOP.
Bod za nejrychlejší kolo může získat vůz(jezdec), který při pitstopu hodí šestku (6). Ostatní nemají šanci. Následně šestkař hodí 3 kostkami /nikam se neposouvá-stojí na červené za pitstop/a za nejvyšší součet dostane výše uvedený bod.
Pokud více vozů má stejný nejvyšší součet, pak bod získá vůz, který hodil nejdříve.
Pokud by se teoreticky stalo, že při pitstopu nikdo nehodí šestku, pak bod je přidělen vozu, který pitstopil jako první!

Re: GP - Bod za nejrychlejší kolo

(I.B., 31. 10. 2020 15:15)

To co navrhuješ, nebude bod za nejrychlejší kolo, ale bod za nejrychlejší pitstop. Mně se zdá lepší, udělit bod pro toho, který projede jako první do druhého kola. Jestliže závod nedokončí, bod mu stejně zůstává, poněvadž měl nejrychlejší kolo.

oprava

(Starý mac, 23. 6. 2020 10:49)

Kynologie s měkkým "i" ! To by mi Bašíkovci dali !!!!

Povzdech

(Starý mac, 22. 6. 2020 19:58)

Tak to máme " za sebou " chce se dozajista zvolat těm, kteří to zabalili aniž by se dočkali nedělního společného rozjímání s držkovkou a míchanými vajíčky, které bývá ozdobou všech srazů. Absence postelí se dala pořešit buď vlastní invencí nebo z místních prošívaných zdrojů. A to jsme byli poctěni návštěvou našich marodů, na které se " povzdech" samosebou nevztahuje. Zajímavost do statistik - ti, co dorazili ve čtvrtek, vydrželi do neděle, k nim se připojil Strejda. Úklid taky spočinul na bedrech těch, kteří také odmakali vše ! Asi zazní různé kinologicky - maturitně - prarodičovské důvody, je to škoda, toť vše.

SM - 44.ročník

(Ken, 15. 6. 2020 15:09)

Setkání mistrů 44. ( Ladisova ) ročníku startuje ve čtvrtek 18.6.2020 ve 13,00
převzetím klíčů od HOROchaty !!!
Avšak má to i negativa = postele dodány nejsou , jsme nuceni si vzít spacák a něco pod sebe !?!
Hip hip Arizona
Sectetary

Pomoc

(Lotus, 10. 6. 2020 21:26)

Ztratila se mi roleta na úvodní stránce a nedá se tam otevřít náhled a spol

Re: Pomoc

(Lotus, 11. 6. 2020 10:00)

Dík - mně utíkají překrásná Dobrá rána


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38

následující »